Aktualności

powrót

Zespół PARENS szkoli się na ESHRE 201713-07-2017


eshre 2017 133. doroczne spotkanie lekarzy i embriologów prestiżowej, europejskiej organizacji ESHRE to miejsce, w którym od wielu lat zespół PARENS zdobywa wiedzę i poznaje najnowsze techniki i metody leczenia niepłodności. Także i w tym roku nasza reprezentacja odwiedziła kongres ESHRE, a to wszystko po to, by Państwo, nasi pacjenci, mieli gwarancję najlepszej jakości usług. 

ESHRE – Europejskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu Człowieka i Embriologii – jest jedną największych na świecie organizacji zajmujących się tematyką płodności człowieka. Od 1985 roku odpowiada za monitoring badań z zakresu medycyny rozrodu oraz wyznaczanie standardów leczenia. Prowadzi również działalność naukową i informacyjną dla profesjonalistów taki jak: ginekolodzy, androlodzy, endokrynolodzy, genetycy, embriolodzy, diagności laboratoryjni, technicy laboratoryjni czy psycholodzy. ESHRE obecne jest w 110 krajach, a jego członkami jest kilkanaście tysięcy osób z całego świata.

W trosce o jak najwyższą jakość usług, które świadczymy w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS, nasz personel nieustanie szkoli swoje umiejętności manualne w kraju i zagranicą oraz uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach dla profesjonalistów zajmujących się szeroko rozumianym leczeniem niepłodności. – mówi dr n. med. Jarosław Janeczko. Międzynarodowe grono ekspertów i możliwość rozmowy z innymi lekarzami, embriologiami i andrologiami z całego świata, to doskonałą okazja do poznania nie tylko nowych technik, ale także wymiany poglądów między praktykami. – dodaje dr Janeczko.

Tegoroczny kongres ESHRE odbył się w dniach 2-5 lipca w Genewie i był poprzedzony prekongresem, w trakcie którego zespół PARENS uczestniczył w warsztatach i szkoleniach.

eshre

Odwiedź Centrum Leczenia Niepłodności PARENS także na Facebooku KLIKNIJ

parens facebook

powrót

Rejestracja:
12 665 37 77

pon.-pt. 9.00 -18.00
sob.- niedz. 8.30-12.00

<