Nasze kliniki

Wybierz lokalizację

Każdy z nas marzy o tym, by kiedyś zostać rodzicem. To właśnie dlatego do życia powołana została GRUPA MEDYCZNA PARENS. Wychodząc naprzeciw potrzebom par borykających się z problemem niepłodności dr n. med. Jarosław Janeczko stworzył sieć klinik, w których przyszli rodzice spotykają się ze zrozumieniem i profesjonalna pomocą. To miejsca, gdzie doświadczenie i kompetencje personelu w połączeniu z odpowiednim sprzętem i nowoczesną technologią oferują najbardziej korzystną strategię leczenia dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdej pary.

Uruchomienie Centrum Leczenia Niepłodności PARENS w Krakowie, pierwszej placówki GRUPY MEDYCZNEJ PARENS, w kwietniu 2005 roku odbyło się przy współpracy i udziale jednej z wiodących klinik w USA, CNY FERTILITY CENTER, NY, z Syracuse, której kierownikiem i właścicielem jest Dr Robert Kiltz, a funkcję kierownika laboratorium IVF przez szereg lat pełnił były konsultant Centrum Leczenia Niepłodności PARENS p. Wojtek Polański B.Sc. Z biegiem lat do idei tworzenia miejsc oferujących kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności dołączały kolejne placówki.

Dziś GRUPA MEDYCZNA PARENS działa w Krakowie, Opolu, Rzeszowie, i Lwowie, gdzie pacjentów zmagających się z problemem niepłodności przyjmują kliniki spełniające najwyższe standardy. GRUPA MEDYCZNA PARENS to także sieć kilkudziesięciu laboratoriów diagnostycznych badających nasienie w Polsce i zagranicą oraz bank komórek rozrodczych (nasienia i oocytów).

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie i szczere zaangażowanie.

Zarządzaj plikami cookies