Leczenie

Niepłodność może dotyczyć zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jest wiele przyczyn takiego stanu. Nie oznacza to jednak, że musicie porzucić marzenie o byciu rodzicami. Z odpowiednią pomocą jest to możliwe. Po pełnej diagnostyce przychodzi czas na wybór najlepszego sposobu leczenia. Przekażemy Wam pełne informacje dotyczące przeprowadzonych badań, ich interpretację oraz wszystkie możliwe, dostępne dla Was opcje leczenia. Wybierając konkretny plan leczenia, możecie liczyć na nasze kompleksowe wsparcie i opiekę na każdym jego etapie.

Poznaj nas

Parens to przede wszystkim ludzie — od rejestracji, przez położne, lekarzy, laborantów, po personel administracyjny i techniczny — wszyscy pracują tu na wspólny sukces jakim są narodziny Waszego dziecka. Starannie dobrany zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów otoczy Was profesjonalną opieką, odpowie na wszelkie pytania i będzie z Wami na każdym etapie, w całym procesie leczenia.

Wiedza

Dowiedz się więcej czytając nasze artykuły

In vitro – zastrzyki podskórne w brzuch to ważny element stymulacji hormonalnej

07/02/2024
Pojawia się jednak jeszcze wiele różnorodnych obaw, dotyczących samej stymulacji  hormonalnej oraz tego, dlaczego ważnym elementem procedury in vitro są zastrzyki podskórne w brzuch. Dla wielu pacjentek konieczność samodzielnego wykonania zastrzyku jest niepokojąca. Na szczęście szybko okazuje się, że takie obawy są zupełnie nieuzasadnione!  Dlaczego w trakcie przygotowań do in vitro wykonuje się zastrzyki? Pierwszy […]
Zarządzaj plikami cookies