Zespół medyczny Centrum PARENS na ESHRE 2017

CZYTAJ WIĘCEJ

eshre 2017 1Doroczne spotkania lekarzy i embriologów Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu Człowieka i Embriologii to miejsce, w którym od wielu lat członkowie zespołu medycznego Centrum PARENS zdobywają wiedzę i poznają najnowsze techniki i metody leczenia niepłodności. Także i w tym roku nasza reprezentacja odwiedziła 33. kongres ESHRE.

 

 

 

ESHRE – Europejskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu Człowieka i Embriologii – jest jedną największych na świecie organizacji zajmujących się tematyką płodności człowieka. Od 1985 roku odpowiada za monitoring badań z zakresu medycyny rozrodu oraz wyznaczanie standardów leczenia. Prowadzi również działalność naukową i informacyjną dla profesjonalistów takich jak: ginekolodzy, androlodzy, endokrynolodzy, genetycy, embriolodzy, diagności laboratoryjni, technicy laboratoryjni czy psycholodzy. Organizacja ESHRE działa obecnie w 110 krajach, a jego członkami jest kilkanaście tysięcy specjalistów z całego świata.

W trosce o jak najwyższą jakość usług świadczonych w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS, dbamy, aby nasi pracownicy nieustannie uzupełniali wiedzę i podnosili swoje umiejętności manualne, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach dla profesjonalistów, zarówno w kraju jak i za granicą - mówi dr n. med. Jarosław Janeczko.  Międzynarodowe grono ekspertów i możliwość rozmowy z innymi lekarzami, embriologiami i andrologiami z całego świata, to doskonała okazja do poznania nie tylko nowych technik, ale także wymiany poglądów między specjalistami. - dodaje dr Janeczko.

Tegoroczny kongres ESHRE odbył się w dniach 2-5 lipca w Genewie i był poprzedzony prekongresem, w trakcie którego delegacja Centrum PARENS uczestniczyła w warsztatach i szkoleniach.

 

eshre

Odwiedź Centrum Leczenia Niepłodności PARENS także na Facebooku KLIKNIJ

parens facebook

Zarządzaj plikami cookies