"

Personel

LEKARZE GINEKOLODZY

Dr n. med. Jarosław Janeczko

więcej

Dr n. med. Jarosław Janeczko

Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w Klinice Endokrynologii i Płodności CM UJ w Krakowie. Odbywał staż w CNY Fertility Center w Syracuse w USA. Założyciel oraz współwłaściciel GMW EMBRIO w Opolu oraz MEDICOR Kliniki Macierzyństwa w Rzeszowie. Założyciel i właściciel Kliniki IVF - obecnie Centrum Leczenia Niepłodności PARENS w Krakowie. Jest członkiem ESHRE (European Society for Humman Reproduction and Embryology) oraz członkiem i współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.

Dr hab. n. med. Tomasz Milewicz

więcej

Dr hab. n. med. Tomasz Milewicz

Dyrektor Medyczny Grupy Medycznej PARENS. Specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii; zastępca kierownika Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autor ponad 100 prac naukowych. Członek Europejskiego Towarzystwa Endokrynologii (ESE), Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (ESHRE).

dr n. med. Estera Kłosowicz

więcej

dr n. med. Estera Kłosowicz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w zakresie medycyny oraz dietetyki. Obecnie lekarz rezydent w Oddziale Klinicznym Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie poza pracą zawodową, zajmuje się działalnością dydaktyczną oraz naukową. Jest członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embryology) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE).

Dr n. med. Dawid Maduzia

więcej

Dr n. med. Dawid Maduzia

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Część studiów medycznych odbył we Francji w Université de Strasbourg. Pracownik naukowy Collegium Medicum UJ. Pracownik Szpitala Uniwersyteckiego UJ CM w Krakowie przy ul. Kopernika 23 oraz Szpitala im. R. Czerwiakowskiego na Siemiradzkiego. Nauczyciel akademicki Katedry Anatomii UJ CM. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego(PTG).

Posiada Certyfikat Kolposkopowy Europejskiej Federacji Kolposkopii. Stały uczestnik konferencji naukowych i kursów ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa.

Główne pola zainteresowań medycznych: leczenie niepłodności, nowotwory narządu rodnego, ich profilaktyka i leczenie.

Lek. med. Krzysztof Janowiec

więcej

Lek. med. Krzysztof Janowiec

Absolwent Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Aktualnie zatrudniony w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Część szkolenia specjalizacyjnego odbył w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ. Nauczyciel akademicki. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Stały uczestnik konferencji naukowych i kursów ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa.
Posiada certyfikaty: Certyfikat IOTA (International Ovarian Tumor Analysis), Certyfikat laseroterapii pochwy i laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu - FOTONA Intima.
Główne zainteresowania medyczne: niepłodność, ultrasonografia, patologia ciąży, nowotwory narządu rodnego oraz ich profilaktyka i leczenie.

Lek. med Anna Trybus- Krawczuk

więcej

Lek. med Anna Trybus- Krawczuk

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Specjalizację z ginekologii i położnictwa odbyła w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
W roku 2019 otrzymała Dyplom specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa.
Aktualnie zatrudniona w Szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).

W codziennej pracy zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem schorzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży fizjologicznej oraz o patologicznym przebiegu.
Jako kobieta szczególnie dba, aby atmosfera podczas wizyty ginekologicznej była dla Pacjentki pozbawiona stresu i lęku oraz intymna i komfortowa.

Lek. med. Justyna Komenda

więcej

Lek. med. Justyna Komenda

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Oddziale Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Nauczyciel akademicki Collegium Medicum UJ. Doktorantka Wydziału Lekarskiego CM UJ.Uczestniczka licznych konferencji naukowych i kursów w zakresie ginekologii i położnictwa.

Do jej głównych zainteresowań należą: diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych, problemy związanie z niepłodnością, profilaktyka schorzeń ginekologicznych oraz opieka nad kobietą ciężarną.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii.

Lek. med. Monika Konarska - Włosińska

więcej

Lek. med. Monika Konarska - Włosińska

Specjalistka ginekologii i położnictwa. Szkolenie specjalistyczne odbywała w Centrum Medycznym Ujastek w Krakowie, w przeważającej części w Oddziale Patologii Ciąży.

Studiowała na WL CMUJ w Krakowie, gdzie następnie była asystentką na Katedrze Anatomii.

W swojej pracy zawodowej zajmuję się zagadnieniami takimi jak: diagnostyka i leczenie niepłodności, prowadzenie ciąży, diagnostyka i leczenie chorób kobiecych, antykoncepcja oraz menopauzalna terapia zastępcza.

Wykonuje także USG piersi. Wykonuje badania USG I, II i III trymestru (3D/4D). Posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation uprawniający do wykonywania badań USG I trymestru (wczesna diagnostyka
wad genetycznych).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (oraz sekcji Ultrasonografii), European Society of Human Reproduction and Embriology oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology.

Lek. med. Kamila Węglarz

więcej

Lek. med. Kamila Węglarz

Specjalistka ginekologii i położnictwa,specjalistka endokrynologii ginekologicznej i płodności, wieloletnia starsza asystentka Oddziału Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, ustawicznie kształcąca się na licznych kursach i sympozjach.

Obecnie prowadząca Specjalistyczną Indywidualna Praktykę Lekarską w Olkuszu.


Główny zakres zainteresowań to przede wszystkim schorzenia endokrynologiczne w ginekologii: problemy z zajściem i donoszeniem ciąży, zaburzenia miesiączkowania, menopauza i jej następstwa.


Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystująca w opiece nad pacjentką w różnych okresach jej życia - od dzieciństwa przez dojrzewanie, starania o ciążę i okres wieku dojrzałego, wykorzystując wieloletnie doświadczenie kliniczne w odpowiedniej kwalifikację do zabiegów operacyjnych według najnowszych rekomendacji.

Lek. med. Iwona Roczkowska

więcej

Lek. med. Iwona Roczkowska

Lekarz- specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii, na co dzień współpracująca z Oddziałem ginekologiczno-położniczym Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Główne obszary zainteresowań zawodowych: diagnostyka niepłodności, zaburzenia miesiączkowania oraz ginekologia dziecięca.

Ponadto zajmuje się prowadzeniem ciąży, ogólną profilaktyką i leczeniem chorób narządu rodnego oraz chirurgią małoinwazyjną.


Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Posiada liczne certyfikaty w tym certyfikat USG PTGiP oraz IOTA

Lek. med. Bartłomiej Szczepański

więcej

Lek. med. Bartłomiej Szczepański

Lekarz rezydent w Klinice Położnictwa i Perinatologii w Krakowie. Absolwent WL CMUJ w Krakowie.

W trakcie codziennej pracy zajmuje się badaniami oraz profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną. Bierze czynny udział w licznych konferencjach i szkoleniach, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.


Jako lekarz jest osobą otwartą i zawsze pogodną. Stara się stworzyć w swoim gabinecie przyjazną atmosferę z poszanowaniem intymności Pacjentki oraz szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania.

LEKARZE UROLODZY

Lek. med. Tomasz Wiatr

więcej

Lek. med. Tomasz Wiatr

Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum w Krakowie. Z wyróżnieniem zdał Europejski Egzamin Specjalizacyjny (Fellow of the European Board of Urology). Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Ogólnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Pola zainteresowań medycznych: uroonkologia, zastosowanie technik minimalnie inwazyjnych i andrologia.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Sekcji Endourologii i ESWL, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

lek. med. Mateusz Ostachowski

więcej

lek. med. Mateusz Ostachowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Fundacio Puigvert w Barcelonie, Komfo Anokye Teaching Hospital w Kumasi (Ghana) oraz w Krymskim Szpitalu Uniwersyteckim w Symferopolu (Ukraina).
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU) oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych i kursach w zakresie andrologii i urologii. Autor publikacji naukowych i doniesień zjazdowych.
Główne pola zainteresowań medycznych: leczenie niepłodności, uroonkologia, andrologia

lek. med. Maciej Kmita

więcej

lek. med. Maciej Kmita

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalista Urolog. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu urologii odbywał w Oddziale Urologii z Onkologią Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. G. Narutowicza w Krakowie oraz w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Obecnie zatrudniony w Oddziale Urologii Szpitala w Brzesku.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.Ustawicznie dokształca się i zdobywa doświadczenie zawodowe, biorąc udział w w licznych konferencjach oraz szkoleniach. W praktyce zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego i płciowego; w tym również diagnostyką i leczeniem zaburzeń płodności męskiej. W procesie diagnostyki szczególną wagę przykłada do badań ultrasonograficznych. Wykonuje badania USG układu moczowego, USG narządów moszny, TRUS (usg transrektalne prostaty) biopsję prostaty, badanie uroflometryczne (badanie cewkowego przepływu moczu).
Doceniany przez pacjentów za indywidualne podejście do każdego problemu zdrowotnego, życzliwość, empatię oraz pełny profesjonalizm i kompetencje.

INNI SPECJALIŚCI

ANESTEZJOLOG Lek. Med. Jerzy Świątek

więcej

ANESTEZJOLOG Lek. Med. Jerzy Świątek

Informacje pojawią się wkrótce

PSYCHOLOG KLINICZNY / PSYCHOTERAPEUTA mgr Anna Pyla-Mazur

więcej

PSYCHOLOG KLINICZNY / PSYCHOTERAPEUTA mgr Anna Pyla-Mazur

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta. Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także czteroletnich studiów podyplomowych z psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ. Ukończyła czteroletnią Specjalizację z Psychologii Klinicznej- podspecjalność Zaburzenia Psychiczne Osób Dorosłych.
Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w czasie 10 lat pracy w Kliniki Psychiatrii Dorosłych CMUJ na Oddziale Klinicznym Zaburzeń Emocji i Nastroju /Chorób Afektywnych, a także w trakcie Specjalizacji Klinicznej w licznych krakowskich szpitalach i poradniach.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Psychoterapeutycznie pracuje w nurcie psychodynamicznym; pracę poddaje regularnej superwizji.
W ramach swojej pracy psychoterapeutycznej pomaga zarówno osobom borykającym się z zaburzeniami natury psychicznej, jaki i osobom zdrowym, które doświadczają kryzysów i innych trudności życiowych.

FIZJOTERAPEUTA / DIETETYK mgr Beata Erazmus

więcej

FIZJOTERAPEUTA / DIETETYK mgr Beata Erazmus

Dyplom fizjoterapeuty uzyskała w 2017r. po ukończeniu studiów w Akademii Wychowania Fizycznego. W 2021 roku ukończyła studia II stopnia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, uzyskując tytuł Dietetyka klinicznego.

W latach 2017- 2018 zaliczyła cykl szkoleń i uzyskała tytuł specjalizacyjny „Fizjoterapeuta uroginekologiczny” z akredytacją PTGiP (Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników).

Obecnie, zarówno w aspekcie fizjoterapeutycznym jak i dietetycznym, pomaga kobietom z problemami ginekologicznymi i uroginekologicznymi oraz parom borykającym się z zaburzeniami płodności.

Prowadzi terapię w przypadku wielu schorzeń, w tym: nietrzymanie moczu, obniżenie narządów jamy brzusznej, bolesne miesiączkowanie, endometrioza i wszelkie dolegliwości z nią związane, bóle w okolicy miednicy, problemy z układem trawienia, blizny po zabiegach i operacjach.

Przygotowuje pacjentki do porodu, a po porodzie pomaga im wrócić do właściwej kondycji fizycznej i dobrego samopoczucia.

PERSONEL LABORATORIUM

mgr inż. Joanna Patrylak

więcej

mgr inż. Joanna Patrylak

Kierownik laboratorium w Centrum PARENS
Absolwentka kierunków Biotechnologia stosowana Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i Analityka medyczna Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Czynnie działała w Kole naukowym zootechników, gdzie prowadziła badania nad przebiegiem procesów folikulogenezy i oogenezy.
Jest członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embriology), ASRM (American Society for Reproductive Medicine) oraz PTMRiE (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii).
Posiada certyfikaty Starszego Embriologa klinicznego ESHRE i Embriologa klinicznego PTMRiE oraz tytuł Diagnosty laboratoryjnego potwierdzony wpisem do ogólnopolskiego rejestru diagnostów laboratoryjnych.

mgr inż. Zofia Zalewska- Rzemieniec

więcej

mgr inż. Zofia Zalewska- Rzemieniec

Absolwentka kierunku Biotechnologia stosowana - Studiów międzywydziałowych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. W czasie nauki pracowała jako wolontariusz i brała czynny udział w wielu projektach badawczych (między innymi w doświadczeniach prowadzonych przez Laboratorium hodowli komórek i tkanek in vitro).
Jest członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embriology), ASRM (American Society for Reproductive Medicine) oraz PTMRiE (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii).
Posiada certyfikaty Embriologa klinicznego ESHRE oraz Embriologa klinicznego PTMRiE. Uczestniczka wielu sympozjów i szkoleń międzynarodowych; między innymi „Optimizing Your IVF Success”, „Embryo Culture”, „Quality Control and Vitrification”.

Ewa Adaś

więcej

Ewa Adaś

Wiedzę praktyczną z dziedziny fizjologii rozrodu oraz biotechnologiczne umiejętności laboratoryjne, uzyskała pracując pod kierownictwem Wojtka Polańskiego, wysokiej klasy specjalisty-embriologa, organizatora i wieloletniego konsultanta laboratorium embriologicznego Centrum Leczenia Niepłodności PARENS. Posiada długoletnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej (laboratoria hematologiczne, biochemiczne, preparatyka krwi pępowinowej). Jest członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embryology). Brała udział w VIII Ogólnopolskim Sympozjum Andrologicznym oraz odbyła kurs doskonalący w zakresie diagnostyki andrologicznej Europejskiej Akademii Andrologii w Instytucie Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

mgr Aneta Macur

więcej

mgr Aneta Macur

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła kierunek Biologia ze specjalizacją Genetyka i Biologia. Absolwentka kierunku Analityka medyczna Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W okresie nauki uniwersyteckiej zajmowała się badaniami budowy morfologicznej i biochemicznej
wrzeciona podziałowego w oocytach oraz wpływu zaburzeń przebiegu mejozy w komórkach jajowych na płodność i powstawanie potworniaków jajnika.
Posiada certyfikaty Embriologa klinicznego ESHRE, Embriologa klinicznego PTMRiE oraz prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego. Jest członkiem ESHRE (European Society for Humman Reproduction and Embryology) oraz PTMRiE (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii). Brała udział w szkoleniach i sympozjach w zakresie biopsji trofektodermy (Dania, Warszawa, Paryż) oraz analizy nasienia wg kryteriów WHO (Warszawa).

Ewelina Bąk

więcej

Ewelina Bąk

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, ukończyła studia na kierunku Analityka Medyczna na Wydziale Farmaceutycznym. Posiada aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego. potwierdzone wpisem do ogólnopolskiego rejestru diagnostów laboratoryjnych. W czasie studiów uczestniczyła w kursie z zakresu immunologii rozrodu.

mgr Agnieszka Bodzioch

więcej

mgr Agnieszka Bodzioch

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunku Analityka Medyczna na Wydziale Farmaceutycznym, a także studiów podyplomowych z zakresu Biologii Sądowej ukończonych na wydziale Zoologii i Badań Biomedycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła kurs z zakresu immunologii rozrodu.
Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie patomorfologii i immunologii klinicznej. Jest Diagnostą laboratoryjnym wpisanym do ogólnopolskiego rejestru diagnostów laboratoryjnych.

mgr Mateusz Wójcikowski

więcej

mgr Mateusz Wójcikowski

Absolwent kierunku Biologia o specjalizacji Biologia sądowa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie Czynnie uczestniczył w projekcie badawczym nad wykorzystaniem techniki PCR i jej modyfikacji w diagnostyce genetycznych chorób monogenowych.

mgr Monika Brachucy

więcej

mgr Monika Brachucy

Biogram zawodowy w trakcie opracowania.

POŁOŻNE

Małgorzata Goździk

więcej

Małgorzata Goździk

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Krakowie, Wydział Położnych. Ukończony licencjat z Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz zakończone studia magisterskie na tym samym wydziale. Uczestniczyła w kursie cytologii i reanimacji. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe - praca w Szpitalu im. G. Narutowicza na Oddziale Położniczo-Noworodkowym oraz w Klinice Leczenia Niepłodności Macierzyństwo. Od 2007 r. w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS. Koordynator procedur ART w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS.

Małgorzata Kołton

więcej

Małgorzata Kołton

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Zamościu, Wydział Położnych. Ukończona specjalizacja ginekologiczno-położnicza w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe - praca w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Zamościu na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. W latach 2000-2003 r. GEM Sp. z o.o. jako wdrożeniowiec systemu szpitalnego w szpitalu im. J. Dietla w Krakowie. 2003-2005 w Klinice Leczenia Niepłodności Macierzyństwo. Od 2005 r. w Centrum
Leczenia Niepłodności PARENS.

Barbara Starowicz

więcej

Barbara Starowicz

Magister Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka studium podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego o kierunku Prawo Medyczne i Bioetyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej zdobyte między innymi w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, Szpitalu Uniwersyteckim na Oddziale Patologii Noworodka.
Od 2011 roku pracuje w Centrum Medycznym Medicover, od 2016 roku związana zawodowo również z Centrum Leczenia Niepłodności PARENS.

Weronika Kubacik

więcej

Weronika Kubacik

Profil w przygotowaniu

Ewelina Jurga

więcej

Ewelina Jurga

Profil w przygotowaniu.

Renata Noworyta

więcej

Renata Noworyta

Absolwentka Wydziału Położnictwa Medycznego Studium Zawodowego w Krakowie oraz licencjat Wydziału Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego oraz kwalifikacje w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Od 1990 roku pracuje zawodowo na bloku operacyjno-porodowym NZOZ Szpitala na Siemiradzkiego w Krakowie. Od 2005 r. jest członkiem zespołu anestezjologicznego w Centrum
Leczenia Niepłodności PARENS.

Joanna Brymora

więcej

Joanna Brymora

Magister położnictwa, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Oddziale Ginekologiczno - Położniczym oraz Neonatologii SPZOZ Wojewódzkiego Szpitala w Białymstoku, a następnie jako położna na Oddziale Neonatologii w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Żeromskiego w Krakowie.

W pracy cechuje ją duża empatia i cierpliwość, dzięki czemu buduje pozytywne relacje z pacjentkami. Zawsze stawia na indywidualne potrzeby pacjentek.

Karina Arlukiewicz

więcej

Karina Arlukiewicz

Profil w przygotowaniu.

Rejestratorki medyczne

Agnieszka Starzyk-Piziak

więcej

Agnieszka Starzyk-Piziak

Profil w przygotowaniu.

Joanna Regulska

więcej

Joanna Regulska

Profil w przygotowaniu.

Dominika Kurbiel

więcej

Dominika Kurbiel

Profil w przygotowaniu

Katarzyna Wojtowicz

więcej

Katarzyna Wojtowicz

Profil w przygotowaniu

Aleksandra Kozłowska

więcej

Aleksandra Kozłowska

Profil w przygotowaniu

Rejestracja:
12 665 37 77

Pon. – Pt.: 8.00-19.00
Sob.: 8.00-12.00

<