"

Personel

LEKARZE GINEKOLODZY

Dr n. med. Jarosław Janeczko

więcej

Dr n. med. Jarosław Janeczko

Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w Klinice Endokrynologii i Płodności CM UJ w Krakowie. Odbywał staż w CNY Fertility Center w Syracuse w USA. Założyciel oraz współwłaściciel GMW EMBRIO w Opolu oraz MEDICOR Kliniki Macierzyństwa w Rzeszowie. Założyciel i właściciel Kliniki IVF - obecnie Centrum Leczenia Niepłodności PARENS w Krakowie. Jest członkiem ESHRE (European Society for Humman Reproduction and Embryology) oraz członkiem i współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.

Dr hab. n. med. Tomasz Milewicz

więcej

Dr hab. n. med. Tomasz Milewicz

Dyrektor Medyczny Grupy Medycznej PARENS. Specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii; zastępca kierownika Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autor ponad 100 prac naukowych. Członek Europejskiego Towarzystwa Endokrynologii (ESE), Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (ESHRE).

Dr n. med. Marta Kiałka

więcej

Dr n. med. Marta Kiałka

Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Na co dzień pracownik Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Nauczyciel akademicki w Klinice Ginekologii i Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczka licznych konferencji naukowych i kursów w zakresie ginekologii i położnictwa. Autorka prac i publikacji naukowych.
Członek ESE (European Society of Endorcinology). Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała na podstawie obronionej pracy doktorskiej z zakresu patogenezy i leczenia zespołu policystycznych jajników.
Główny obszar zainteresowań zawodowych to diagnostyka i leczenie niepłodności.

Lek. med. Estera Kłosowicz

więcej

Lek. med. Estera Kłosowicz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w zakresie medycyny oraz dietetyki. Obecnie lekarz rezydent w Oddziale Klinicznym Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie poza pracą zawodową, zajmuje się działalnością dydaktyczną oraz naukową. Jest członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embryology) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE).

Dr n. med. Dawid Maduzia

więcej

Dr n. med. Dawid Maduzia

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Część studiów medycznych odbył we Francji w Université de Strasbourg. Pracownik naukowy Collegium Medicum UJ. Pracownik Szpitala Uniwersyteckiego UJ CM w Krakowie przy ul. Kopernika 23 oraz Szpitala im. R. Czerwiakowskiego na Siemiradzkiego. Nauczyciel akademicki Katedry Anatomii UJ CM. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego(PTG).

Posiada Certyfikat Kolposkopowy Europejskiej Federacji Kolposkopii. Stały uczestnik konferencji naukowych i kursów ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa.

Główne pola zainteresowań medycznych: leczenie niepłodności, nowotwory narządu rodnego, ich profilaktyka i leczenie.

Lek. med. Krzysztof Janowiec

więcej

Lek. med. Krzysztof Janowiec

Absolwent Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Aktualnie zatrudniony w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Część szkolenia specjalizacyjnego odbył w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ. Nauczyciel akademicki. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Stały uczestnik konferencji naukowych i kursów ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa.
Posiada certyfikaty: Certyfikat IOTA (International Ovarian Tumor Analysis), Certyfikat laseroterapii pochwy i laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu - FOTONA Intima.
Główne zainteresowania medyczne: niepłodność, ultrasonografia, patologia ciąży, nowotwory narządu rodnego oraz ich profilaktyka i leczenie.

Lek. med Anna Trybus- Krawczuk

więcej

Lek. med Anna Trybus- Krawczuk

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Specjalizację z ginekologii i położnictwa odbyła w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
W roku 2019 otrzymała Dyplom specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa.
Aktualnie zatrudniona w Szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).

W codziennej pracy zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem schorzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży fizjologicznej oraz o patologicznym przebiegu.
Jako kobieta szczególnie dba, aby atmosfera podczas wizyty ginekologicznej była dla Pacjentki pozbawiona stresu i lęku oraz intymna i komfortowa.

dr n. med. Jakub Wyroba

więcej

dr n. med. Jakub Wyroba

Absolwent Collegium Medicum UJ oraz Uniwersytetu Medycznego w Antwerpii. Ukończył staż na Oddziale Endoskopii Ginekologicznej University of Bari we Włoszech, gdzie jego mentorem był światowy lider w zakresie histeroskopii ambulatoryjnej i operacyjnej Prof. S.Bettocchi. Ukończył program specjalizacji w dziedzinie Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości.
Odbył liczne staże z zakresu niepłodności w wiodących ośrodkach w Europie i USA, między innymi w IVI w Madrycie oraz Alicante, w Instituto Bernabeu, w Oxford Fertility Unit oraz w Boston IVF.
Członek organizacji i stowarzyszeń: PTGiP, PTMRiE, ASRM, ESHRE.

lek. med. Krzysztof Mirocki

więcej

lek. med. Krzysztof Mirocki

Absolwent Collegium Medicum UJ.
Wiedzę poszerzał m.in. w Instituto Bernabeu w Alicante, Klinice Ginekologii Akademii Medycznej w Poznaniu, Szpitalu Bielańskim im. ks. J. Popiełuszki w Warszawie oraz Mazurskiej Szkole Ultrasonografii.
Bardzo duże doświadczenie zawodowe zdobył m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. G. Narutowicza w Krakowie na Oddziale Ginekologii Położnictwa i Patologii Ciąży (11 lat) oraz w Centrum Medycznym Macierzyństwo (15 lat).
Posiada certyfikaty: Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, The Fetal Medicine Foundation w Londynie.
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii.
Aktywnie uczestniczy w corocznych kongresach Europejskiego Towarzystwa ESHRE, SeronoSymposia International, szkoli innych lekarzy w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności.

lek. med. Justyna Komenda

więcej

lek. med. Justyna Komenda

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Oddziale Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Nauczyciel akademicki Collegium Medicum UJ. Doktorantka Wydziału Lekarskiego CM UJ.Uczestniczka licznych konferencji naukowych i kursów w zakresie ginekologii i położnictwa.

Do jej głównych zainteresowań należą: diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych, problemy związanie z niepłodnością, profilaktyka schorzeń ginekologicznych oraz opieka nad kobietą ciężarną.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii.

LEKARZE UROLODZY

Lek. med. Tomasz Wiatr

więcej

Lek. med. Tomasz Wiatr

Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum w Krakowie. Z wyróżnieniem zdał Europejski Egzamin Specjalizacyjny (Fellow of the European Board of Urology). Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Ogólnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Pola zainteresowań medycznych: uroonkologia, zastosowanie technik minimalnie inwazyjnych i andrologia.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Sekcji Endourologii i ESWL, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

lek. med. Mateusz Ostachowski

więcej

lek. med. Mateusz Ostachowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Fundacio Puigvert w Barcelonie, Komfo Anokye Teaching Hospital w Kumasi (Ghana) oraz w Krymskim Szpitalu Uniwersyteckim w Symferopolu (Ukraina).
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU) oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych i kursach w zakresie andrologii i urologii. Autor publikacji naukowych i doniesień zjazdowych.
Główne pola zainteresowań medycznych: leczenie niepłodności, uroonkologia, andrologia

INNI SPECJALIŚCI

ANESTEZJOLOG Lek. Med. Jerzy Świątek

więcej

ANESTEZJOLOG Lek. Med. Jerzy Świątek

Informacje pojawią się wkrótce

SPECJALISTA GENETYKI KLINICZNEJ dr hab. n. med. Aleksandra Jezela- Stanek

więcej

SPECJALISTA GENETYKI KLINICZNEJ dr hab. n. med. Aleksandra Jezela- Stanek

Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Specjalizację z zakresu genetyki klinicznej realizowała w Zakładzie Genetyki Medycznej Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.
Obecnie pracownik Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie oraz konsultant w ośrodkach zajmujących się diagnostyką genetyczną i poradnictwem związanym z zaburzeniami rozwoju, chorobami rzadkimi, niepowodzeniami położniczymi oraz badaniami prenatalnymi i preimplantacyjnymi.
Członek m.in. European Society of Human Genetics (ESGH), a także Sekcji dysmorfologicznej oraz Sekcji diagnostyki prenatalnej Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka (PTGCz).
Główny obszar zainteresowań zawodowych to wykorzystanie nowoczesnych technik diagnostyki molekularnej, m.in. w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz badaniach prenatalnych.

PSYCHOTERAPEUTA/ PSYCHIATRA lek. med. Anna Ostachowska

więcej

PSYCHOTERAPEUTA/ PSYCHIATRA lek. med. Anna Ostachowska

Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz całościowe szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone przez Katedrę Psychoterapii UJCM.
Lekarz w trakcie specjalizacji z zakresu psychiatrii; członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; pracuje pod regularną superwizją.
Zatrudniona w Oddziale Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jako lekarz i psychoterapeuta oraz w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum jako asystent.
Zawodowo między innymi zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych pojawiających się w kryzysach, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń nastroju i emocji. Psychoterapeutycznie pracuje w nurcie psychodynamicznym.

PERSONEL LABORATORIUM

mgr inż. Joanna Patrylak

więcej

mgr inż. Joanna Patrylak

Kierownik laboratorium w Centrum PARENS
Absolwentka kierunków Biotechnologia stosowana Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i Analityka medyczna Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Czynnie działała w Kole naukowym zootechników, gdzie prowadziła badania nad przebiegiem procesów folikulogenezy i oogenezy.
Jest członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embriology), ASRM (American Society for Reproductive Medicine) oraz PTMRiE (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii).
Posiada certyfikaty Starszego Embriologa klinicznego ESHRE i Embriologa klinicznego PTMRiE oraz tytuł Diagnosty laboratoryjnego potwierdzony wpisem do ogólnopolskiego rejestru diagnostów laboratoryjnych.

mgr inż. Zofia Zalewska- Rzemieniec

więcej

mgr inż. Zofia Zalewska- Rzemieniec

Absolwentka kierunku Biotechnologia stosowana - Studiów międzywydziałowych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. W czasie nauki pracowała jako wolontariusz i brała czynny udział w wielu projektach badawczych (między innymi w doświadczeniach prowadzonych przez Laboratorium hodowli komórek i tkanek in vitro).
Jest członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embriology), ASRM (American Society for Reproductive Medicine) oraz PTMRiE (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii).
Posiada certyfikaty Embriologa klinicznego ESHRE oraz Embriologa klinicznego PTMRiE. Uczestniczka wielu sympozjów i szkoleń międzynarodowych; między innymi „Optimizing Your IVF Success”, „Embryo Culture”, „Quality Control and Vitrification”.

Ewa Adaś

więcej

Ewa Adaś

Wiedzę praktyczną z dziedziny fizjologii rozrodu oraz biotechnologiczne umiejętności laboratoryjne, uzyskała pracując pod kierownictwem Wojtka Polańskiego, wysokiej klasy specjalisty-embriologa, organizatora i wieloletniego konsultanta laboratorium embriologicznego Centrum Leczenia Niepłodności PARENS. Posiada długoletnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej (laboratoria hematologiczne, biochemiczne, preparatyka krwi pępowinowej). Jest członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embryology). Brała udział w VIII Ogólnopolskim Sympozjum Andrologicznym oraz odbyła kurs doskonalący w zakresie diagnostyki andrologicznej Europejskiej Akademii Andrologii w Instytucie Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

mgr Aneta Macur

więcej

mgr Aneta Macur

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła kierunek Biologia ze specjalizacją Genetyka i Biologia. Absolwentka kierunku Analityka medyczna Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W okresie nauki uniwersyteckiej zajmowała się badaniami budowy morfologicznej i biochemicznej
wrzeciona podziałowego w oocytach oraz wpływu zaburzeń przebiegu mejozy w komórkach jajowych na płodność i powstawanie potworniaków jajnika.
Posiada certyfikaty Embriologa klinicznego ESHRE, Embriologa klinicznego PTMRiE oraz prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego. Jest członkiem ESHRE (European Society for Humman Reproduction and Embryology) oraz PTMRiE (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii). Brała udział w szkoleniach i sympozjach w zakresie biopsji trofektodermy (Dania, Warszawa, Paryż) oraz analizy nasienia wg kryteriów WHO (Warszawa).

Ewelina Bąk

więcej

Ewelina Bąk

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, ukończyła studia na kierunku Analityka Medyczna na Wydziale Farmaceutycznym. Posiada aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego. potwierdzone wpisem do ogólnopolskiego rejestru diagnostów laboratoryjnych. W czasie studiów uczestniczyła w kursie z zakresu immunologii rozrodu.

mgr Agnieszka Bodzioch

więcej

mgr Agnieszka Bodzioch

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunku Analityka Medyczna na Wydziale Farmaceutycznym, a także studiów podyplomowych z zakresu Biologii Sądowej ukończonych na wydziale Zoologii i Badań Biomedycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła kurs z zakresu immunologii rozrodu.
Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie patomorfologii i immunologii klinicznej. Jest Diagnostą laboratoryjnym wpisanym do ogólnopolskiego rejestru diagnostów laboratoryjnych.

mgr Mateusz Wójcikowski

więcej

mgr Mateusz Wójcikowski

Absolwent kierunku Biologia o specjalizacji Biologia sądowa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie Czynnie uczestniczył w projekcie badawczym nad wykorzystaniem techniki PCR i jej modyfikacji w diagnostyce genetycznych chorób monogenowych.

Aleksandra Byrska

więcej

Aleksandra Byrska

Profil w przygotowaniu.

POŁOŻNE

Małgorzata Goździk

więcej

Małgorzata Goździk

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Krakowie, Wydział Położnych. Ukończony licencjat z Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz zakończone studia magisterskie na tym samym wydziale. Uczestniczyła w kursie cytologii i reanimacji. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe - praca w Szpitalu im. G. Narutowicza na Oddziale Położniczo-Noworodkowym oraz w Klinice Leczenia Niepłodności Macierzyństwo. Od 2007 r. w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS. Koordynator procedur ART w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS.

Małgorzata Kołton

więcej

Małgorzata Kołton

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Zamościu, Wydział Położnych. Ukończona specjalizacja ginekologiczno-położnicza w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe - praca w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Zamościu na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. W latach 2000-2003 r. GEM Sp. z o.o. jako wdrożeniowiec systemu szpitalnego w szpitalu im. J. Dietla w Krakowie. 2003-2005 w Klinice Leczenia Niepłodności Macierzyństwo. Od 2005 r. w Centrum
Leczenia Niepłodności PARENS.

Barbara Starowicz

więcej

Barbara Starowicz

Magister Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka studium podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego o kierunku Prawo Medyczne i Bioetyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej zdobyte między innymi w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, Szpitalu Uniwersyteckim na Oddziale Patologii Noworodka.
Od 2011 roku pracuje w Centrum Medycznym Medicover, od 2016 roku związana zawodowo również z Centrum Leczenia Niepłodności PARENS.

Weronika Kubacik

więcej

Weronika Kubacik

Profil w przygotowaniu

Ewelina Jurga

więcej

Ewelina Jurga

Profil w przygotowaniu.

Renata Noworyta

więcej

Renata Noworyta

Absolwentka Wydziału Położnictwa Medycznego Studium Zawodowego w Krakowie oraz licencjat Wydziału Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego oraz kwalifikacje w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Od 1990 roku pracuje zawodowo na bloku operacyjno-porodowym NZOZ Szpitala na Siemiradzkiego w Krakowie. Od 2005 r. jest członkiem zespołu anestezjologicznego w Centrum
Leczenia Niepłodności PARENS.

Rejestratorki medyczne

Agnieszka Starzyk-Piziak

więcej

Agnieszka Starzyk-Piziak

Profil w przygotowaniu.

Joanna Regulska

więcej

Joanna Regulska

Profil w przygotowaniu.

Dominika Kurbiel

więcej

Dominika Kurbiel

Profil w przygotowaniu

Katarzyna Wojtowicz

więcej

Katarzyna Wojtowicz

Profil w przygotowaniu

Rejestracja:
12 665 37 77

Pon. – Pt.: 8.00-19.00
Sob.: 8.00-12.00

<