Wiedza

Fotoreportaż z konferencji Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii 2019

Tegoroczne spotkanie członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii, a także lekarzy i embriologów zainteresowanych tą tematyką, dotyczyło bardzo ważnego problemu, jakim jest przedwczesna niewydolność jajników (POI). Odbyło się wiele ciekawych wykładów oraz licznych, nieraz burzliwych dyskusji. Wspólnie próbowaliśmy odkryć nowe możliwości, jakie daje nam medycyna, aby pomóc kobietom z POI.

Od lewej: dr n. med. Marta Kiałka, lek. Krzysztof Janowiec, lek. Estera Kłosowicz

Razem z doktor Martą Kiałką i doktorem Krzysztofem Janowcem, dzielnie reprezentowaliśmy nasz Zespół Centrum Leczenia Niepłodności Parens.

lek. Estera Kłosowicz, dr n. med. Jarosław Janeczko

Nie zabrakło także naszego mistrza w dziedzinie leczenia niepłodności, doktora Jarosława Janeczko.

Wykłady dawały zastrzyk sporej dawki wiedzy, ale nie zabrakło także symboli płodności i obfitości, jak drzewko i jabłka. Wszystkim Pacjentom życzymy takiej właśnie obfitości.

A tutaj zdjęcie w drodze na salę wykładową, tuż po rozmowie telefonicznej z Pacjentką – właśnie dowiedziałam się, że jest w ciąży! Czyż nie warto opuścić kawałek wykładu, żeby usłyszeć tak radosną nowinę???

Nie można zakończyć pogłębiania wiedzy na samych wykładach – zapasy książek także zostały uzupełnione.

 

Podczas sympozjum wykłady prowadzili znamienici uczeni z kraju i zagranicy m.in. doktor Samuel Santos Ribeiro oraz doktor Elena Labarta. Wszyscy aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyli w prelekcjach oraz warsztatach. Uczymy się od najlepszych i dzięki tej wiedzy i zdobywaniu nowych doświadczeń, możemy jeszcze lepiej pomagać naszym Pacjentom. A jeśli chcecie poznać szczegóły na temat przedwczesnej niewydolności jajników POI – zapraszam do odszukania mojego artykułu na ten temat 🙂

ESTERA KŁOSOWICZ

Dowiedz się więcej czytając nasze artykuły

Zarządzaj plikami cookies