Centrum PARENS partnerem Karty Dużej Rodziny

karta

Karta Dużej Rodziny, którą posiadają członkowie rodzin tzw. 3+ (troje i więcej dzieci)  daje uprawnienia do zakupu wielu towarów i usług ze specjalnymi rabatami, zarówno w instytucjach publicznych jak i placówkach i firmach prywatnych.  Centrum Leczenia Niepłodności PARENS jest partnerem programu, realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Posiadacze karty mogą skorzystać ze specjalnych zniżek na świadczone przez Centrum usługi.

 

Karta Dużej Rodziny uprawnia jej posiadacza do 10% zniżki na następujące świadczenia:

Zniżki dotyczą wyłącznie oferty z aktualnego cennika zamieszczonego na stronie internetowej Centrum Leczenia Niepłodności PARENS. Informacje o posiadaniu Karty Dużej Rodziny należy przekazać w recepcji podczas rejestracji. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

O KARCIE DUŻEJ RODZINY

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r. Karta przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z co najmniej trójką dzieci:

  • w wieku do ukończenia 18 roku życia,
  • w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub szkole wyższej,
  • bez ograniczeń wiekowych, w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności.

Zobacz jakie zniżki oferuje ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

 

Zarządzaj plikami cookies