Szkolenia ustawowe dla embriologów i pracowników medycznych

CZYTAJ DALEJ

W dniach 13-15 października 2017 r. Centrum Leczenia Niepłodności PARENS w Krakowie organizuje szkolenia określone Ustawą o leczeniu niepłodności z dn. 25 czerwca 2015 r. oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 20 października 2015 r.
Szkolenie w zakresie pobierania, przetwarzania, przechowywania, testowania i dystrybucji komórek rozrodczych i zarodków przeznaczonych do zastosowania w procedurze medycznie wspomaganej prokreacji odbędzie się w hotelu Best Western Premier Kraków Hotel ul. Opolska 14a.

Programy szkoleniowe:

- Szkolenie ustawiczne dla embriologów i pracowników pracowni seminologicznej oraz pracowników banków komórek i zarodków, których czynności mają bezpośredni wpływ na jakość komórek rozrodczych i zarodków oraz na bezpieczeństwo dawców i biorczyń.
- Szkolenie ustawiczne dla pracowników medycznych (m.in. lekarz, pielęgniarka, położna), pracujących w Ośrodku medycznie wspomaganej prokreacji, których czynności mają bezpośredni wpływ na jakość komórek rozrodczych i zarodków oraz na bezpieczeństwo dawców i biorczyń.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń można uzyskać kontaktując się z Centrum Leczenia Niepłodności PARENS pod adresem mailowym: anetamacur@parens.pl


Odwiedź Centrum Leczenia Niepłodności PARENS także na Facebooku KLIKNIJ

parens facebook

Zarządzaj plikami cookies