Centrum PARENS członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii

CZYTAJ DALEJ

 

ptmrie_293Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) to jednostka, która zrzesza specjalistów wielu grup zawodowych zajmujących się profilaktyką i leczeniem niepłodności technikami medycznie wspomaganej prokreacji oraz pracą naukową w tej dziedzinie medycyny. Centrum Leczenia Niepłodności PARENS, będące główną placówką Grupy Medycznej PARENS, jest członkiem towarzystwa.

"Towarzystwo inicjuje działania edukacyjne podnoszące kwalifikacje zawodowe i poziom naukowy specjalistów medycyny rozrodu, tworzy ogólnopolskie rekomendacje dotyczące standardów diagnostyki i leczenia niepłodności oraz zajmuje się pracami doradczymi w procesach legislacyjnych. Działania te podejmuje, zabiegając o najwyższą jakość usług medycznych świadczonych w Polsce." - można przeczytać na stronie PTMRiE.

PEŁNA LISTA CZŁONKOWSKICH OŚRODKÓW PTMRiE. KLIKNIJ

Do członkostwa w Polskim Towarzystwie Medycyny Rozrody i Embriologii zaproszone zostały polskie ośrodki wspomaganego rozrodu, w których przestrzegane są rekomendacje oraz zalecenia PTMRiE dotyczące diagnostyki i leczenia niepłodności, a także postępowania z niepłodną parą.

Stosując zalecenia Towarzystwa, dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług, a Państwo, nasi Pacjenci, mogą być spokojni i pewni, że opiekuje się Państwem zespół najlepszej klasy lekarzy oraz specjalistów w dziedzinie wspomagania rozrodu i leczenia niepłodności.

Strona Towarzystwa - kliknij w obrazek
ptmrie_logo_napis kopia


Odwiedź Centrum Leczenia Niepłodności PARENS także na Facebooku KLIKNIJ

 

Zarządzaj plikami cookies