Laura Rienzi szkoliła zespół embriologów PARENS

CZYTAJ DALEJ

19400995_10213496839554574_718633961_o (2)

Światowej sławy specjalistka do spraw medycy rozrodu, Laura Rienzi, odwiedziła Centrum Leczenia Niepłodności PARENS, by dać wykład oraz poprowadzić warsztaty dla embriologów zespołu medycznego PARENS. Doktor Rienzi jest współzałożycielem, starszym embriologiem klinicznym oraz dyrektorem laboratorium w Centrum Medycyny Rozrodu GENERA we Włoszech. Spotkanie odbyło się 19 czerwca.

 

 

 

Laura Rienzi specjalizuje się w tematyce optymalizacji warunków panujących w laboratoriach, w których przeprowadzane są procedury zapłodnienia pozaustrojowego. Jej zainteresowania od lat koncertują się na projektowaniu jak najlepszych warunków dla wzrostu i rozwoju komórek rozrodczych oraz zarodków. To dlatego jest Dyrektorem Medycznym aż trzech klinik we Włoszech - w Rzymie, Marostice i Umbertide. Podczas wizyty w Krakowie wyraziła się pozytywnie o laboratorium embriologicznym Centrum Leczenia Niepłodności PARENS, podkreślając właściwe podejście do projektu architektonicznego i funkcjonalnego kliniki.

Jesteśmy jednym z najlepszych ośrodków w Krakowie i w Polsce, dlatego też chcemy szkolić się u najwybitniejszych specjalistów w Europie. Biotechnologia rozrodu człowieka to dziedzina, która bardzo intensywnie się rozwija. Jesteśmy embriologami, którzy chcą służyć Państwu - naszym pacjentom, a dzięki najnowszej wiedzy oraz praktycznym umiejętnościom, możemy zwiększyć Państwa szanse na posiadanie dzieci. Wszyscy przecież chcemy usłyszeć po zabiegu dobre wieści o pozytywnym wyniku testów ciążowych. - mówi Zofia Zalewska-Rzemieniec, embriolog Centrum Leczenia Niepłodności PARENS, która brała udział w szkoleniu.

Doktor Rienzi jest ponadto autorką ponad 100 publikacji medycznych, których tematyka dotyczy wspomaganego rozrodu. Jest autorem 27 rozdziałów w książkach poświęconych zapłodnieniu pozaustrojowemu.

Zarządzaj plikami cookies