Zmiana organizacji pracy w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS w najbliższych tygodniach

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, informujemy, że kontynuujemy leczenie naszych Pacjentów. W najbliższych tygodniach działamy jednak w ograniczonym zakresie. Rozpoczęte procedury przygotowania do zabiegu in vitro w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS zostaną dokończone. Nie rozpoczynamy natomiast nowych stymulacji. Wszystkie transfery zarodków zostają odwołane. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami. 

KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY W CENTRUM LECZENIA NIEPŁODNOŚCI PARENS

  • Mając na uwadze bezpieczeństwo Pacjentów oraz stosując się do wytycznych PTMRiE, większość wizyt umówionych na terminy pomiędzy 16 marca a 29 marca będzie odwołanych (każdy pacjent otrzyma powiadomienie indywidualnie).
  • Potwierdzenie już umówionej wizyty lub umówienie wizyty na termin po 29 marca będzie zależeć od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju; uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny od dnia 23 marca oraz śledzenie aktualności na stronie parens.pl.
  • Centrum PARENS będzie otwarte bez zmian, czyli od 7.30 do 19.00, w systemie dyżurowym (przy ograniczonej liczbie recepcjonistek i położnych). W związku z tym czas oczekiwania na połączenie telefoniczne  z recepcją może ulec wydłużeniu.
  • Praca punktu pobrań (badania krwi, wymazy, cytologie oraz badania nasienia) nie zostaje zawieszona – można wykonywać badania oraz odbierać wyniki przeprowadzonych badań.

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo:

  • Prosimy Was o pozostanie w domu, jeśli zaobserwowali Państwo u siebie objawy przeziębienia i/lub grypy, wrócili niedawno z kraju, gdzie występuje koronawirus lub mieliście kontakt z osobami zakażonymi. Dbajmy o swoje zdrowie, a także zdrowie innych pacjentów, lekarzy i pracowników.
  • Prosimy o zminimalizowanie liczby osób, które przychodzą z Państwem do Centrum PARENS. W trosce o zdrowie Państwa dzieci, prosimy o pozostawienie ich pod opieką w domu lub innej przestrzeni.
  • Informujemy, że została zwiększona częstotliwość prowadzonych działań dezynfekcyjnych, szczególnie w przestrzeni wspólnej – poczekalnia, recepcja, gabinety lekarskie.
  • Wszelkie procedury medyczne dotyczące pobrania materiału do badań oraz zabiegów in vitro są w dalszym ciągu prowadzone z troską o zachowanie sterylności – informujemy, że jesteśmy w posiadaniu zapasu środków dezynfekujących oraz artykułów jednorazowych. Wszelkie procedury embriologiczne są przeprowadzane z zachowaniem dotychczasowych standardów,  mających na celu ochronę materiału biologicznego przez kontaminacją (zanieczyzsczeniem).

Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej oraz Facebooku i Instagramie – w przypadku przedłużenia stanu zagrożenia epidemicznego oraz innych zmian w organizacji pracy Centrum PARENS, będziemy przekazywać informacje na bieżąco.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z recepcją (12 665 37 77).


Stanowisko Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Sekcji Płodności i Niepłodności Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP) oraz Konsultanta Krajowego w dziedzinie Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości w kwestii leczenia niepłodności.

PRZECZYTAJ


Odwiedź Centrum Leczenia Niepłodności PARENS także na Facebooku KLIKNIJ

 parens facebook
Zarządzaj plikami cookies