Eksperci z Parens na Małopolskim Dniu Płodności

CZYTAJ WIĘCEJ

Już 3 czerwca 2023 w hotelu Novotel w Krakowie odbędzie się Małopolski Dzień Płodności. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja PoMOC dla Płodności. Na spotkaniu będą obecni specjaliści z Centrum Parens w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Małopolski Dzień Płodności w Krakowie

W pierwszą sobotę czerwca odbędzie się wspaniałe, bezpłatne wydarzenie, pod hasłem “Porozmawiajmy o niePłodności”. Małopolski Dzień Płodności powstał z inicjatywy ekspertów i lekarzy z województwa małopolskiego oraz Fundacji PoMOC dla Płodności. Uczestnicy spotkania mogą liczyć na ogromną dawkę wiedzy eksperckiej w formie wykładów. To przede wszystkim jednak niecodzienna okazja dla uczestników, by swobodnie móc porozmawiać z lekarzami i specjalistami. 

Małopolskie spotkanie z ekspertami - „Porozmawiajmy o niePłodnosci” kierowane jest do osób planujących rodzicielstwo. Temat niepłodności będzie dyskutowany zarówno w kontekście starań o ciążę, jak i leczenia chorób zaburzających prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego. To wydarzenie jest dla osób, które szukają nowoczesnych, skutecznych rozwiązań – zarówno za pomocą metod wspomaganego rozrodu, jak i metod naturalnych.

Podczas wydarzenia będą obecni eksperci z Centrum Parens w Krakowie. Trzech specjalistów z naszej Kliniki wygłosi wykłady edukacyjne, związane z tematyką spotkania:

  • Dr n. med. Jarosław Janeczko wraz z lek. Mateuszem Ostachowskim wygłoszą wykład na temat: “Diagnostyka niepłodności u kobiet i mężczyzn.”,
  • natomiast mgr Aneta Macur wystąpi z prelekcją “Laboratorium embriologiczne bez tajemnic.”.

Co więcej, podczas wydarzenia będzie można spotkać naszą wspaniałą dr n. med. Esterę Kłosowicz i porozmawiać z nią na temat niepłodności.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Małopolski Dzień Płodności! Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, natomiast obowiązują zapisy. KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY SIĘ ZAPISAĆ.

Do zobaczenia!


Zarządzaj plikami cookies