CENTRUM PARENS w Krakowie realizatorem programu IN VITRO TO HIT!

CZYTAJ DALEJ

Z radością dzielimy się z Państwem informacją, że jako Centrum Parens w Krakowie  zrealizujemy 5 procedur w ramach programu IN VITRO TO HIT Stowarzyszenia Nasz Bocian, którego głównym fundatorem jest Pan Kamil Mieszczankowski. Znamy już pięć par, którym pomożemy spełnić marzenie o rodzicielstwie! Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.

100 bezpłatnych procedur in vitro

Wczoraj (26 kwietnia 2023) Stowarzyszenie Nasz Bocian poinformowało o zakończeniu przyjmowania wniosków do programu IN VITRO TO HIT. W ramach programu 100 par w całej Polsce skorzysta z bezpłatnej procedury in vitro.

Stowarzyszenie Nasz Bocian najpóźniej do piątku (28 kwietnia 2023) przekaże każdej parze informację o wyniku, niezależnie od kwalifikacji lub jej braku. Następnie DO 5 MAJA 2023 WŁĄCZNIE zakwalifikowana do Programu para ma obowiązek zgłosić się do wybranego realizatora, celem umówienia terminu wizyty kwalifikującej do leczenia metodą in vitro.

Znamy już pięć par, którym jako Centrum Parens pomożemy spełnić marzenie o rodzicielstwie. Teraz, zgodnie z regulaminem Programu, czekamy na kontakt z ich strony.

Zdajemy sobie sprawę, jak wielkie emocje towarzyszą Wam w oczekiwaniu na informację o kwalifikacji do Programu. Życzymy Wam, aby Wasze marzenie o potomstwie się spełniło!


Zarządzaj plikami cookies