Centrum PARENS w programie Ewy Drzyzgi 36,6 °C

CZYTAJ DALEJ

ewa drzyzngaStatystycznie kobiety rodzą się z około 300 – 400 tysiącami komórek jajowych. Ich liczba sukcesywnie się zmniejsza. W wieku około 30 lat pozostaje jedynie kilkanaście procent z nich. O zaletach oraz o samym procesie zamrażania komórek jajowych, których celem jest możliwość późniejszego przeprowadzenia zapłodnienia in vitro z ich wykorzystanie, w programie Ewy Drzyzgi 36,6 °C, opowiedział dr n. med. Jarosław Janeczko - założyciel Centrum Leczenia Niepłodności PARENS i Grupy Medycznej PARENS.

 

Wraz z wiekiem kobiety liczba jajeczek drastycznie spada. Jak przebiega proces pobierania, a następnie zamrażania komórek jajowych, można posłuchać w nowym programie Ewy Drzyzgi 36,6 °C, który jest emitowany na antenie telewizji TVN. Prowadząca w asyście ekspertów, lekarzy zajmuje się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie. W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawia sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. To dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałym wynikom, program zrealizowano właśnie w Centrum Leczenia Niepłodności PARENS.

Przypominamy także, że Klinika PARENS Ukraine, należąca do Grupy Medycznej PARENS, oferuje Państwu możliwość przeprowadzenia procedury zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem komórek dawczyni. Rozwiązanie to pozwala niepłodnym parom zrealizować marzenia o posiadaniu potomstwa. Więcej informacji  znajdą Państwo TUTAJ.

Zarządzaj plikami cookies