Centrum PARENS Kraków realizatorem programu „Sprawdź w jakim wieku jest Twoja płodność”

CZYTAJ DALEJ


W ramach kampanii "Sprawdź w jakim wieku jest Twoja płodność" Stowarzyszenie NASZ BOCIAN zaprasza kobiety powyżej 30 roku życia do skorzystania z darmowych badań rezerwy jajnikowej - AMH (hormon anty-Müllerowski). Badania będzie można wykonać w ośrodkach leczenia niepłodności na terenie całej Polski, w tym w naszej klinice. 

Sprawdź w jakim wieku jest Twoja płodność!

Coraz więcej kobiet decyduje się na opóźnienie macierzyństwa. Niestety, wiek to nie tylko liczba, ale także czynnik, który ma wpływ na zdolność kobiety do zajścia w ciążę i urodzenia zdrowego dziecka. Z biegiem czasu zmniejsza się rezerwa jajnikowa co prowadzi do spadku płodności.

Dbanie o swoje zdrowie i świadomość na temat swojej płodności to kluczowe kroki w realizacji marzeń o macierzyństwie w zgodzie z naszymi potrzebami.

Jeśli chcesz sprawdzić w jakim wieku jest Twoja płodność, śledź kampanię Stowarzyszenia NASZ BOCIAN, w której pojawią się:

  • artykuł na temat wpływu wieku na płodność
  • artykuł na temat badania rezerwy jajnikowej AMH
  • webinar na temat rezerwy jajnikowej
  • Q&A na temat rezerwy jajnikowej
  • materiały video na temat wpływu wieku na płodność.

Bezpłatne badanie rezerwy jajnikowej AMH

W ramach kampanii Stowarzyszenie NASZ BOCIAN zaprasza kobiety powyżej 30 roku życia do skorzystania z darmowych badań rezerwy jajnikowej - AMH (hormon anty-Müllerowski). Badania będzie można wykonać w ośrodkach leczenia niepłodności na terenie całej Polski, w tym w naszej Klinice - Centrum PARENS w Krakowie.

Aby skorzystać z badania należy wypełnić formularz rejestracyjny, który będzie aktywny od godz. 8.00 w poniedziałek, 15 maja, na stronie Stowarzyszenia.

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Kampania "Sprawdź w jakim wieku jest Twoja płodność" jest realizowana dzięki grantowi od Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie Pacjentom w ramach III edycji konkursu "Grant na zdrowie”.


Zarządzaj plikami cookies