Będę mamą, będę tatą – PARENS także na Facebooku!

CZYTAJ DALEJ

Od wielu lat jesteśmy miejscem, w którym pary, borykające się z problemem niepłodności, mogą uzyskać profesjonalną pomoc. W naszej klinice spotkają Państwo wykwalifikowany personel, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz indywidualnie przygotować program leczenia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a także po prostu obserwując zmieniający się świat, postanowiliśmy uruchomić profil Centrum Leczenia Niepłodności PARENS na Facebooku. Dlaczego? Zapraszamy do lektury.

Specjaliści, którzy z nami pracują kształcili się w najlepszych ośrodkach w kraju i zagranicą, zaś stosowane przez nas metody są bezpieczne i stosowane w podobnych placówkach na całym świecie. Nie chcemy zatrzymywać tej wiedzy tylko dla siebie. Chcemy, by także za pośrednictwem Facebooka, mogli Państwo zdobywać wiedzę o leczeniu niepłodności oraz o naszym Centrum.

Coraz więcej pacjentów szuka informacji w sieci. To dobrze, ponieważ potwierdza to fakt, że osoby starające się o dzieci, chcą być coraz bardziej świadome. Jest to jednak także spore zagrożenie, ponieważ w Internecie jest mnóstwo nieprawdziwych informacji mówi dr n.med. Jarosław Janeczko, założyciel Centrum Leczenia Niepłodności PARENS. To dlatego zdecydowaliśmy się na profil na Facebooku. Tam znajdą Państwo rzetelne i wiarygodne treści, porady, a także wskazówki. Nie chcemy, by był to profil reklamowy PARENS - to miejsce dla Państwa, naszych pacjentów. Miejsce zdobywania wiedzy oraz miejsce dla dyskusji. Zapraszam do korzystania  z naszego doświadczenia także za pomocą mediów społecznościowych. - dodaje dr Janeczko.

Odwiedź Centrum PARENS także na Facebooku KLIKNIJ

parens facebook

 

Zarządzaj plikami cookies