"

Aktualności

Parens Centrum Leczenia Niepłodności w Krakowie na portalu Kliniki.pl04-09-2023


Drodzy Pacjenci! Miło nam poinformować, że od teraz możecie nas znaleźć na portalu Kliniki.pl. Zachęcamy do umawiania wizyt za pomocą naszej wizytówki w tym serwisie. Szczegóły znajdują się w dalszej części wpisu. 

więcej

15 sierpnia 2023 Centrum Parens w trybie dyżurowym09-08-2023


Szanowni Pacjenci! Uprzejmie informujemy, że Parens Centrum Leczenia Niepłodności w Krakowie 15 sierpnia 2023 roku będzie działać w tzw. trybie dyżurowym. Oznacza to, że w tym dniu odbywać się będą tylko planowane zabiegi oraz ewentualne konsultacje w nagłych przypadkach.
Prosimy o zapoznanie się z godzinami otwarcia Kliniki w trakcie sierpniowego długiego weekendu oraz z informacjami na temat nagłych przypadków. Wszystkim Państwu życzymy pełnego słońca i spokojnego wypoczynku!

więcej

Zakończenie naboru wniosków do Gminnego Programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa28-07-2023


Grafika Leczenie Niepłodności skorygowana-1Drodzy Pacjenci! Informujemy, że zbliża się termin zakończenia naboru wniosków do Gminnego Programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa w roku 2023. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w dalszej części artykułu.

więcej

Remont budynku DELTA24-07-2023


Informujemy, że trwa remont zewnętrznej elewacji oraz klatki schodowej budynku DELTA, w którym mieści się nasza klinika. Za wszelkie niedogodności związane z pracami remontowymi przepraszamy. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w dalszej części artykułu. 

więcej

Badanie fragmentacji chromatyny plemników28-06-2023


Drodzy Pacjenci! Informujemy, że ze względu na sezon urlopowy Laboratorium Centrum Parens w Krakowie nie będzie wykonywać badania fragmentacji chromatyny plemników (fragmentacji DNA) metodą cytometrii przepływowej (SCSA). Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami. 

więcej

Rejestracja:
12 665 37 77

Pon. – Pt.: 8.00-19.00
Sob.: 8.00-12.00

<