"

Aktualności

powrót

Remont budynku DELTA24-07-2023


Informujemy, że trwa remont zewnętrznej elewacji oraz klatki schodowej budynku DELTA, w którym mieści się nasza klinika. Za wszelkie niedogodności związane z pracami remontowymi przepraszamy. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w dalszej części artykułu. 


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Trwają prace remontowe zewnętrznej elewacji oraz klatki schodowej budynku DELTA, przy al. 29 listopada 155C w Krakowie, w którym mieści się Centrum Leczenia Niepłodności Parens.

Jednocześnie pragniemy uspokoić i poinformować, że pomimo trwającego remontu, bez problemu są Państwo w stanie dostać się do naszej kliniki. Zapraszamy Pacjentów głównym wejściem w budynku, a następnie schodami lub windą na pierwsze piętro, gdzie oczekuje Państwa Rejestracja. 🙂

Do Centrum Parens można dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Przed budynkiem znajduje się parking dla Pacjentów.

Za wszystkie utrudnienia związane z remontem przepraszamy. W razie trudności z dotarciem na umówioną wizytę lub zabieg, prosimy o kontakt z Rejestracją, pod numerem: +48 12 665 37 77


powrót

Rejestracja:
12 665 37 77

Pon. – Pt.: 8.00-19.00
Sob.: 8.00-12.00

<