"

Aktualności

powrót

Centrum PARENS członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii02-08-2017


ptmrie_293Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) to jednostka, która zrzesza specjalistów wielu grup zawodowych zajmujących się profilaktyką i leczeniem niepłodności technikami medycznie wspomaganej prokreacji oraz pracą naukową w tej dziedzinie medycyny. Centrum Leczenia Niepłodności PARENS, będące główną placówką Grupy Medycznej PARENS, jest członkiem towarzystwa.

„Towarzystwo inicjuje działania edukacyjne podnoszące kwalifikacje zawodowe i poziom naukowy specjalistów medycyny rozrodu, tworzy ogólnopolskie rekomendacje dotyczące standardów diagnostyki i leczenia niepłodności oraz zajmuje się pracami doradczymi w procesach legislacyjnych. Działania te podejmuje, zabiegając o najwyższą jakość usług medycznych świadczonych w Polsce.” – można przeczytać na stronie PTMRiE.

PEŁNA LISTA CZŁONKOWSKICH OŚRODKÓW PTMRiE. KLIKNIJ

Do członkostwa w Polskim Towarzystwie Medycyny Rozrody i Embriologii zaproszone zostały polskie ośrodki wspomaganego rozrodu, w których przestrzegane są rekomendacje oraz zalecenia PTMRiE dotyczące diagnostyki i leczenia niepłodności, a także postępowania z niepłodną parą.

Stosując zalecenia Towarzystwa, dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług, a Państwo, nasi Pacjenci, mogą być spokojni i pewni, że opiekuje się Państwem zespół najlepszej klasy lekarzy oraz specjalistów w dziedzinie wspomagania rozrodu i leczenia niepłodności.

Strona Towarzystwa – kliknij w obrazek
ptmrie_logo_napis kopia


Odwiedź Centrum Leczenia Niepłodności PARENS także na Facebooku KLIKNIJ

parens facebook

 

powrót

Rejestracja:
12 665 37 77

Pon. – Czw.: 8.00-19.00
Pt.: 8:00 – 17:00
Sob.: 8.00-12.00

<