"

Aktualności

powrót

Program polityki zdrowotnej w zakresie diagnozowania i leczenia niepłodności dla mieszkańców Powiatu Olkuskiego na rok 202311-04-2023


Uprzejmie informujemy, że Parens Centrum Leczenia Niepłodności w Krakowie jest jednym z dwóch realizatorów Programu polityki zdrowotnej w zakresie diagnozowania i leczenia niepłodności dla mieszkańców Powiatu Olkuskiego na rok 2023. Świadczenia objęte Programem będą dofinansowane z budżetu Starostwa Powiatowego w Olkuszu.  ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA! Zapraszamy do składania wniosków.

Wnioski o udział w Programie będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną od dnia 12 kwietnia, od godziny 11:00. Wnioski przesłane przed terminem rozpoczęcia rekrutacji zostaną odrzucone.

Uzupełniony i podpisany wniosek należy przesłać na adres: info@parens.pl.

O kwalifikacji decydować będzie chronologiczna kolejność nadesłanych wniosków.

Formularz wniosku można pobrać TUTAJ.

ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA! Zapraszamy do składania wniosków.

 

OGÓLNE ZAŁOŻENIA PROGRAMU

Etap 1 (diagnostyka dla 25 par), do którego mogą przystąpić pary spełniające następujące kryteria:

Etap 2 (terapeutyczny dla 6 par), w ramach którego pary mogą przystąpić do procedury zapłodnienia pozaustrojowego lub do procedury adopcji zarodka, spełniające następujące kryteria:

i nie wykluczone na podstawie następujących czynników

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią TUTAJ

powrót


Rejestracja:
12 665 37 77

Pon. – Czw.: 8.00-19.00
Pt.: 8:00 – 17:00
Sob.: 8.00-12.00

<

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/users/parens/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/parens/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/par...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/parens/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52