"

Aktualności

powrót

Eksperci z Parens na Małopolskim Dniu Płodności19-05-2023


Już 3 czerwca 2023 w hotelu Novotel w Krakowie odbędzie się Małopolski Dzień Płodności. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja PoMOC dla Płodności. Na spotkaniu będą obecni specjaliści z Centrum Parens w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.


Małopolski Dzień Płodności w Krakowie

W pierwszą sobotę czerwca odbędzie się wspaniałe, bezpłatne wydarzenie, pod hasłem “Porozmawiajmy o niePłodności”. Małopolski Dzień Płodności powstał z inicjatywy ekspertów i lekarzy z województwa małopolskiego oraz Fundacji PoMOC dla Płodności. Uczestnicy spotkania mogą liczyć na ogromną dawkę wiedzy eksperckiej w formie wykładów. To przede wszystkim jednak niecodzienna okazja dla uczestników, by swobodnie móc porozmawiać z lekarzami i specjalistami. 

Małopolskie spotkanie z ekspertami – „Porozmawiajmy o niePłodnosci” kierowane jest do osób planujących rodzicielstwo. Temat niepłodności będzie dyskutowany zarówno w kontekście starań o ciążę, jak i leczenia chorób zaburzających prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego. To wydarzenie jest dla osób, które szukają nowoczesnych, skutecznych rozwiązań – zarówno za pomocą metod wspomaganego rozrodu, jak i metod naturalnych.

Podczas wydarzenia będą obecni eksperci z Centrum Parens w Krakowie. Trzech specjalistów z naszej Kliniki wygłosi wykłady edukacyjne, związane z tematyką spotkania:

Co więcej, podczas wydarzenia będzie można spotkać naszą wspaniałą dr n. med. Esterę Kłosowicz i porozmawiać z nią na temat niepłodności.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Małopolski Dzień Płodności! Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, natomiast obowiązują zapisy. KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY SIĘ ZAPISAĆ.

Do zobaczenia!


powrót

Rejestracja:
12 665 37 77

Pon. – Czw.: 8.00-19.00
Pt.: 8:00 – 17:00
Sob.: 8.00-12.00

<

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/users/parens/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/parens/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/par...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/parens/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52